ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА ТЕСЛЕНКО / TETIANA VIKTORIVNA TESLENKO

ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ ЦЕРКОВНОЇ ІСТОРІЇ ТА ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН, ВИКЛАДАЧ / HEAD OF THE CHAIR OF CHURCH HISTORY AND HUMANITIES, TEACHER (LECTURER)

Завідувач - Т. В. Тесленко

Дата народження – 14 червня 1960 р.

День тезоіменитства – 25 січня.

Науковий ступінь – кандидат економічних наук.

Учене звання – доцент.

Викладання:

Основи науково-дослідної роботи, Історія філософії (1 курс), Філософія (2 курс) Педагогіка (3 курс).

Тесленко Тетяна Вікторівна народилася у м. Дніпропетровську.

У 1977 році закінчила загальноосвітню середню школу № 79 м. Дніпропетровська.

Із 1977 по 1982 рік навчалася у Дніпропетровському інституті інженерів транспорту (ДІІТ) за спеціальністю «експлуатація залізниць» та отримала кваліфікацію інженера шляхів сполучення з експлуатації залізниць.

У жовтні 1982 року направлена для подальшого працевлаштування на станцію Нижньодніпровськ-Вузол Придніпровської залізниці на посаду чергової по станції.

Із 1983 по 2000 рік – викладач спеціальних та соціально-економічних дисциплін Дніпропетровського технікуму залізничного транспорту.

Із вересня 2000 року – старший викладач кафедри «економіки та менеджменту» Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна (ДІІТ).

У лютому 2012 року захистила кандидатську дисертацію та рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 26.09.2012 року отримала науковий ступінь кандидата економічних наук.

Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки від 28.04.2015 року присвоєно вчене звання доцента кафедри економіки та менеджменту.

Із вересня 2014 року – викладач Дніпропетровської духовної семінарії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Із жовтня 2015 року – завідувач кафедри церковної історії та гуманітарних дисциплін Дніпропетровської духовної семінарії.

Неодноразово відзначена подяками адміністрації технікуму, ДІІТу.

За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви указом № 927 від 11.06.2013 року Святійшого Патріарха Київської і всієї Руси-України Філарета нагороджена орденом святої великомучениці Варвари другого ступеня та указом № 53 від 26.09.2013 року Святійшого Патріарха Київської і всієї Руси-України Філарета нагороджена ювілейною медаллю «1025 років Хрещення Руси-України».

За заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним українським народом також відзначена Благословенною Грамотою Святійшого Патріарха Київської і всієї Руси-України Філарета від 12.12.2013 року та Благословенною Грамотою єпископа Дніпропетровського та Криворізького Симеона від 15.02.2013 року.

Викладачі Семінарії → Умови вступу до ДДС →


 
Поділитися сторінкою з друзями