Василь Михайлович Бабій – Віце-ректор ДДС / Викладач
Vasyl Mykhailovych Babii – Vice-rector / Teacher (Lecturer)

Віце-ректор В. М. Бабій

Дата народження – 20 квітня 1988 р.

День тезоіменитства – 14 січня.

Науковий ступінь –

кандидат наук з богослов’я.

Викладання предметів/дисциплін:

Догматичне богословя (4 курс).

Бабій Василь Михайлович народився у селі Переволока Бучацького району Тернопільської області в християнській сім’ї.

У 1994 – 2005 роках навчався у Переволоцькій середній загальноосвітній школі І – III ступенів.

Із 2000 року по 2005 рік ніс послух паламаря у храмі святого великомученика Георгія Побідоносця (Юрія Переможця) у с. Переволока.

У 2005 році вступив до Київської духовної семінарії УПЦ Київського Патріархату (з 2006 року – Київська православна богословська академія (КПБА)), яку закінчив із відзнакою у 2009 році, отримавши базову вищу (духовну) освіту за спеціальністю «Богослов’я» та здобувши кваліфікацію бакалавра богослов’я.

У 2009 році був зарахований до магістратури Київської православної богословської академії УПЦ Київського Патріархату, яку закінчив із відзнакою у 2010 році, отримавши повну вищу (духовну) освіту за спеціальністю «Богослов’я» та здобувши кваліфікацію магістра богослов’я.

У 2010 році вступив до аспірантури КПБА, яку закінчив у 2013 році, захистивши дисертацію «Вчення про теозис (обоження) у творах преподобного Симеона Нового Богослова: христологічно-пневматологічний аспект» та здобувши науковий ступінь кандидата наук з богословя за спеціальністю богослов’я (православне богослов’я).

У 2012 році закінчив Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Історія» й отримав кваліфікацію «Вчитель історії і суспільствознавства» (заочна форма навчання).

07 червня 2013 року з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, призначений викладачем Дніпропетровської духовної семінарії (ДДС) УПЦ Київського Патріархату.

Із 26 серпня по 07 листопада 2013 року – інспектор ДДС.

Рішенням Вченої ради Дніпропетровської духовної семінарії від 07 листопада 2013 року призначений проректором цього навчального закладу.

Із 2013 по 2015 рік – голова інформаційного відділу Дніпропетровської єпархії УПЦ Київського Патріархату та головний редактор щомісячної газети «Відомості Православної Дніпропетровщини».


 
Поділитися сторінкою з друзями