5й випуск бакалаврів ДДС

ВИПУСК – 2021: УРОЧИСТА ЧАСТИНА, ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ!

Після богослужіння (першої частини свята), 04 червня 2021 р. у семінарському храмі Cвятих первоверховних апостолів Петра і Павла відбувся Урочистий акт з нагоди п’ятого випуску і вручення дипломів бакалавра богослов’я.

Відкрив урочисте засідання та звернувся зі словом до студентів-випускників в. о. ректора навчального закладу протоієрей Сергій Нарольський.

Далі віце-ректор Василь Михайлович Бабій зачитав НАКАЗ Про закінчення навчання (випуск, присвоєння кваліфікації бакалавра богослов’я та відрахування студентів денної і заочної форм навчання).Після цього архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон (Зінкевич) вручив дипломи випускникам, а також на згадку про духовну школу – фотожурнал про життя та діяльність ДДС і книгу: твори святих отців Церкви.

Потім із вітальним словом до бакалаврів звернувся наставник курсу протоієрей Євген Щур.

Далі від імені випускників зі словами подяки Високопреосвященнійшому владиці Симеону, ректору, проректорам та професорсько-викладацькому складу звернувся Богдан Білик. Колишні вихованці на згадку про себе подарували для Семінарії загальну світлину свого курсу з викладачами та пам’ятний подарунок.

На завершення до випускників та всіх присутніх зі словами батьківської настанови звернувся архієпископ Січеславський Симеон, який привітав випускників із закінченням вищого навчального закладу та побажав Божої допомоги в усіх справах.

Завершилась урочиста частина многоліттям Блаженнійшому Епіфанію, митрополитові Київському та всієї України, архієпископу Дніпровському і Криворізькому Симеонові, Преосвященнійшим митрополитам, архієпископам, єпископам, викладачам, випускникам, студентам та фундаторам навчального закладу.

На згадку про подію була зроблена спільна світлина.

У 2020 / 2021 навчальному році Дніпровську духовну семінарію закінчило 18 студентів денної і заочної форм навчання, які здобули ступінь бакалавра богослов’я та кваліфікацію вчителя богословських та релігієзнавчих дисциплін.


 
Поділитися сторінкою з друзями