вчена рада ДДС

ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ДДС

06 червня 2023 року, під головуванням Високопреосвященнійшого архієпископа Дніпровського і Січеславського Симеона (Зінкевича), відбулось підсумкове засідання Вченої ради Дніпровської духовної семінарії.
Засідання проходило у конгрегаційній залі Дніпропетровського єпархіального управління.

У роботі Вченої ради взяли участь в. о. ректора протоієрей Сергій Нарольський та викладачі духовного навчального закладу.
Розпочалось засідання зі вступного слова ректора богословського вишу. У своєму слові отець Сергій подякував колегам за плідну працю у цьому навчальному році, який через військовий стан в країні, минув в режимі дистанційного навчання.

Далі зі словом виступив віце-ректор Семінарії Василь Михайлович Бабій, який прозвітував про навчальну і виховну роботу, кількість студентів, проведені наукові заходи, а також підвів підсумки весняної екзаменаційно-залікової сесії.
Згодом учасниками було розглянуто низку питань, щодо проведення вступної кампанії та організації наукової та виховної роботи богословської школи у новому навчальному році.

Наприкінці засідання Владика Симеон звернувся до усіх учасників зі архіпастирським словом. Його Високопреосвященство подякував викладачам за їхню працю та поділився своїми роздумами щодо покращення навчально-виховного процесу.
На згадку про засідання було зроблено спільну світлину.


 
Поділитися сторінкою з друзями