Дніпровська духовна семінарія вітає Владику Симеона з Днем Ангела

11 жовтня — день пам’яті Собору преподобних отців Києво-Печерських, що у Ближніх печерах (прп. Антонія) спочивають, а також День Тезоіменитства керуючого Дніпровською єпархією, Преосвященнійшого єпископа Дніпровського і Криворізького Симеона.

Дніпровська духовна семінарія перебуває під батьківською опікою Преосвященнійшого владики Симеона, єпископа Дніпровського і Криворізького, який постійно допомагає у розбудові молодої школи, як духовно так і матеріально.

11 жовтня 2018 року адміністрація, викладацький склад та студенти навчального закладу привітали свого духовного батька — Преосвященнійшого Владику Симеона з Днем Ангела.

Ваше Преосвященство, дорогий наш Владико!

Від імені адміністрації, викладацького складу, студентів Дніпровської духовної семінарії прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Ангела!

Ми, в першу чергу, дякуємо Вам Владико за постійну підтримку нашого навчального закладу! Як мудрий батько постійно клопочеться про своїх дітей, так само і Ви — про нашу духовну школу, щоб вона з року в рік ставала сильнішою, процвітала як духовно так і зовнішньо…

Від усієї душі бажаємо Вам, наш Архіпастире, здоров’я духовного і тілесного, допомоги Божої у несені святительського хреста і благословення у всіх Ваших нових починаннях.

Дата публікації: 12.10.2018 | Категорія: ,