ДДС привітала Святійшого Патріарха Філарета з ювілеєм!

12 — 14 травня 2016 року вся повнота Української Православної Церкви Київського Патріархату  святкувала ювілей — 50-ліття служіння Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета на Київській архієрейській кафедрі.

На святкуваннях Дніпропетровську духовну семінарію, з благословення ректора прот. Ореста Юнака, представляли: проректор Василь Михайлович Бабій та інспектор Василь Станіславович Галайко.

З нагоди ювілею відбулися такі заходи у столиці України — Києві:

12 травня:

 У приміщенні Київської Патріархії відбулась прес-конференція Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з нагоди ювілею;

• У Національному палаці мистецтв «Україна» відбулася урочиста Академія з нагоди ювілею — 50-ліття служіння Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета на Київській архієрейській кафедрі.

13 травня:

• У соборі Святої Софії (Київ) відбувся урочистий подячний молебень;

• У Митрополичих палатах Святої Софії Київської під головуванням Предстоятеля, Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, відбувся Архієрейський Собор Української Православної Церкви Київського Патріархату;

• У Володимирському кафедральному соборі Святійший Патріарх Філарет звершив Всенічне бдіння.

14 травня:

• Предстоятель УПЦ Київського Патріархату звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі.

13 травня 2016 року після богослужіння  у Володимирському патріаршому соборі проректор ДДС привітав Святійшого Патріарха Філарета з ювілеєм від усієї повноти Дніпропетровської духовної семінарії, побажавши Предстоятелю у всіх справах Божої допомоги та довгого служіння на благо Церкви і України, а також на знак поваги і любові подарував букет білих троянд.

 

 

Дата публікації: 16.05.2016 | Категорія: ,