Підсумкове засідання Вченої ради ДДС у 2018 році!

26 грудня 2018 року відбулося підсумкове засідання Вченої ради Дніпровської духовної семінарії за І семестр 2018/2019 навчального року під головуванням правлячого Архієрея, єпископа Дніпровського і Криворізького Симеона (Зінкевича).
Засідання розпочалося із молитви та вступного слова в. о. ректора протоієрея Сергія Нарольського. У своєму слові отець-ректор привітав викладацький колектив із завершенням І семестру, а також привітав ієромонаха Ісаакія (Зінкевича) з Днем народження.
Далі проректор духовної школи Василь Михайлович Бабій прозвітував про навчально-виховну роботу за перший семестр 2018 / 2019 навчального року, про наукову діяльність, про діяльність Вченої ради, заочного відділення.
Вченою радою також було розглянуто питання щодо ліцензування ДДС, редаговано теми бакалаврських робіт, піднімалися і інші питання щодо життя і діяльності духовного вишу.
Наприкінці Преосвященнійший владика Симеон склав слова подяки всім викладачам, які трудилися на благо розбудови Дніпровської духовної семінарії та привітав усіх з історичною подією — об’єднанням усіх православних гілок в Україні та з прийдешніми Різдвяними святами.

Дата публікації: 26.12.2018 | Категорія: ,