Ректорат ДДС взяв участь у засіданні Синодального управління у справах духовної освіти УПЦ КП

8 жовтня 2018 р. у конгрегаційній залі Київської православної богословської академії відбулося засідання Синодального управління у справах духовної освіти Української Православної Церкви Київського Патріархату. Робочу зустріч очолив голова управління ректор КПБА Патріарший намісник митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній.

Основною метою зустрічі була звітність про діяльність вищих богословських навчальних  закладів УПЦ Київського Патріархату у  2017 / 2018 навчальному році, а також було обговорено ряд інших питань, які стосуються життя та діяльності духовних шкіл.

З благословення Преосвященнійшого владики Симеона, єпископа Дніпровського і Криворізького Дніпровську духовну семінарію на засіданні представляли в. о. ректора протоієрей Сергій Нарольський та віце-ректор кандидат наук з богослів’я В. М. Бабій.

Віце-ректор прозвітував  про навчальну, методичну, наукову, організаційну та іншу діяльність Дніпровської духовної семінарії УПЦ Київського Патріархату у 2017 / 2018 навчальному році, про випуск 2017 / 2018 навчального року, про вступну кампанію у 2018 році, про якісний склад науково-педагогічних кадрів, які забезпечують навчальний процес у ДДС у 2018 / 2019 навчальному році, про кількісний склад студентів денної та заочної форми навчання у 2018 / 2019 навчальному році, про стан ліцензування ДДС та  організацію і проведення наукових заходів.

 У засіданні Синодального управління у справах духовної освіти також взяли участь ректори та уповноважені представники вищих духовних навчальних закладів Української Православної Церкви Київського Патріархату.

 

Дата публікації: 11.10.2018 | Категорія: ,