Семінарія прийняла участь у заходах у МВПУПІТ з нагоди свята Покрови Божої Матері

30 листопада 2017 року було підписано угоду про співпрацю між Дніпровською духовною семінарією та Державним навчальним закладом «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій» (МВПУПІТ).

12 жовтня 2018 року у МВПУПІТ  відбулися заходи до дня свята Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.

На запрошення в. о. директора Олени Петрівни та з благословення в. о. ректора протоієрея Сергія Нарольського ДДС прийняла участь у святкуваннях.

Вищий богословський навчальний заклад на святі представляли: віце-ректор Василь Михайлович Бабій, учений секретар Василь Станіславович Галайко, викладач священик Євгеній Щур та студенти Іван Підгірний і Данило Олійник.

Духовні наставники привітали молодь зі святом Покрови Пресвятої Богородиці. Вітання складалося із двох частин: із слова проректора, у якому Василь Михайлович розкрив суть свята Покрови та із молитви-пісні до Богородиці, яку виконали викладачі ДДС.  Студенти духовної семінарії розповіли про історію свята, звичаї та традиції. 

Також представниками ДДС було виконано кілька українських пісень.

Дата публікації: 20.10.2018 | Категорія: ,