Святійший Патріарх Філарет відвідав ДДС!

07 — 08 квітня 2016 року відбувся Архіпастирський візит Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до Дніпропетровської єпархії УПЦ Київського Патріархату.

08 квітня, у другій половині дня, Предстоятель нашої Церкви прибув до Дніпропетровської духовної семінарії, яка готує священнослужителів для південно-східних єпархій УПЦ Київського Патріархату.

Його Святість супроводжували: єпископ Дніпропетровський і Криворізький Симеон, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, єпископ Луганський і Старобільський Афанасій, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, настоятель Свято-Троїцького духовного центру м. Тернополя прот. Анатолій Зінкевич та секретар Дніпропетровської єпархії прот. Віталій Лопушанський.

Спочатку Святійший відвідав семінарський храм святих первоверховних апостолів Петра і Павла, де благословив викладачів та студентів духовної школи. Далі Архіпастир оглянув територію Семінарії, навчальний корпус та гуртожиток.

У стінах ДДС Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся із викладачами та студентами. Під час зустрічі Першосвятитель звернувшись до викладачів із словами: «… на Вас покладена велика і важлива місія — готувати достойних пастирів Церкви, які б своїм життям вели народ до спасіння…» та побажав усім плідної праці на ниві Христовій. 

Цього ж дня, Першоієрарх Української Православної Церкви Київського Патріархату звершив Чин освячення єпархіального управління Дніпропетровської єпархії на вул. Січових Стрільців, зустрівся із ЗМІ, владою міста та Дніпропетровської області; також Святійший владика вшанував пам’ять усіх тих, хто віддав своє життя за краще майбутнє України, поклавши квіти до меморіалу Героїв Небесної сотні та АТО; освятив недільну школу на території храму Різдва Пресвятої Богородиці та відвідав українськиї воїнів — полк «Дніпро — 1».

Дата публікації: 09.04.2016 | Категорія: ,