Святкова зустріч Владики Симеона з викладачами і студентами ДДС

19 грудня 2013 року, після Божественної Літургії, у другій половині дня правлячий архієрей Симеон зустрівся з викладачами та студентами 1-го курсу Дніпропетровської духовної семінарії.

Спочатку викладачі і студенти навчального закладу зібралися у храмі святих апостолів Петра і Павла, де подякували Богові за все і попросили у святого Миколая, чудотворця духовної сили на подальшу працю і навчання. Секретар єпархії прот. Віталій Лопушанський від імені всіх, після молитви привітав нашого владику Симеона зі святом і подарував букет червоних троянд.

Після цього усі зібралися (викладачі і студенти) в аудиторії 1-го курсу, де бажаючі могли поспілкуватися з владикою, який багато потрудився і трудиться для того, щоб наша Семінарія з кожним днем преображалася.

Під час зустрічі Архіпастир, найперше привітав усіх зі святом святого Миколая. Закликав викладацький склад і студентів більше молитися – духовно зростати, більше працювати над собою, більше читати – збагачували свої знання та побажав успішно завершити І семестр 2013/2014 навчального року.

Також єпископ Симеон підняв багато інших питань про життя і майбутні плани щодо розвитку ДДС та зауважив, що усі напевно бачать, що з кожним днем духовний заклад преображається

У своєму слові правлячий Архієрей подякував меценатам пану Олександрові та друзям, які турбуються і підтримують наш заклад та усім, хто докладається до розбудови Семінарії.

Кожен з присутніх міг задати питання Владиці і почути відповідь.

Наприкінці зустрічі до присутніх звернувся також і ректор прот. Орест Юнак.

Зустріч завершилася спільною фотографією на згадку.

Дата публікації: 19.12.2013 | Категорія: