Перше видання Дніпровської духовної семінарії!

31 травня 2017 року, після засідання Вченої ради,  у духовному закладі відбулася презентація фотоальбому: Дніпровська духовна семінарія Української Православної Церкви Київського Патріархату / [авт.-укл. В. М. Бабій]. – [Дніпро : Дніпровська духовна семінарія, 2017]. – 56 с.

Фотожурнал видано з благословення Преосвященнійшого владики Симеона, єпископа Дніпровського і Криворізького та стараннями мецената Дніпропетровської єпархії Олександра Володимировича Петровського.

Автор-укладач: кандидат богословських наук Василь Михайлович Бабій, проректор ДДС.

Зміст фотоальбому:

1) Виписки із журналів засідання Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату про створення Дніпропетровської духовної семінарії (журнал № 44 від 13 грудня 2012 року), а також про перейменування навчального закладу у Дніпровську духовну семінарію (журнал № 9 від 27 липня 2016 року).

2) Слово Преосвященнійшого владики Симеона про ДДС, який наголосив: «… Переконаний, що завдяки творчій науково-педагогічній діяльності викладачів у Дніпровської духовної семінарії попереду великий і славний шлях. Вірю у те, що наша Семінарія вже досягла певних успіхів та готуватиме у майбутньому гідних  духовних діячів – духівників, вчених-богословів, філософів, істориків Церкви, які зроблять вагомий внесок у розвиток української богословської думки, а можливо й Світового Православ’я. Маю надію, що Дніпровська духовна семінарія стане Східною православною богословською академією…«.

3) Історія Дніпровської духовної семінарії (укр. і анг. мовами).

4) Викладачі ДДС.

5) Фотоальбом із життя Дніпровської духовної семінарії.

6) Правила вступу до ДДС.

7) Розпорядок (розклад) дня для студентів ДДС.

Захід відкрив в. о. ректора протоієрей Сергій Нарольський, який привітав усіх із першим виданням ДДС, а також подякував автору-упоряднику за працю.

Далі зі словом виступив проректор, який коротко розповів про історію створення фотоальбому, про зміст книги, а також вручив по одному примірнику фотожурналу викладачам і студентам навчального закладу.

Розпочалася і завершилася презентація молитвою та спільною трапезною.

Адміністрація, викладачі та студенти Дніпровської духовної семінарії складають слова-подяки Преосвященнійшому владиці Симеону (Зінкевичу) та меценату єпархії О. В. Петровському.

 

Дата публікації: 31.05.2017 | Категорія: ,