Святкові заходи до 15-річчя міжнародного благодійного фонду «Солідарність»

23 жовтня 2018 року з благословення Преосвященнійшого владики Симеона, єпископа Дніпровського і Криворізького — в.о. ректора прот. Сергій Нарольський, викладацький склад та семінаристи ДДС були запрошенні міжнародним благодійним фондом Олександра Петровського «Солідарність» на урочистий святковий вечір, присвячений річниці святкування «15 років разом», який був проведений у Дніпровському академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка.

На вечір запросили також і тих, кому фонд активно допомагав всі ці роки. Серед них: представники духовенства різних конфесій, медичних закладів, освіти, будинки-інтернатів, спілка ветеранів, чорнобильців та бійців АТО, спортивні організації, організації які піклуються про дітей з інвалідністю та людей похилого віку, з особливими потребами, та багато інших гостей.
Ми також дякуємо Міжнародному благодійному фонду » Солідарність», його команді на чолі з Олександром Водомиричем Петровським, який є меценатом Дніпровської духовної семінарії за його вагомий внесок і підтримку в розвитку духовного виховання та навчального процесу. Вітаємо з 15-ти річчям фонду та бажаємо подальшого розвитку і Божого благословення в майбутніх починаннях.

Дата публікації: 25.10.2018 | Категорія: ,