Урочисте богослужіння з нагоди Актового дня ДДС

9 листопада 2017 року Дніпровська духовна семінарія відзначила Актовий день на честь свого небесного покровителя – преподобного Нестора Літописця.

Урочистості розпочалися 8 листопада 2017 року з Всенічного бдіння та 9 листопада —  Божественної Літургії свт. Іоана Золотоустого  у семінарському храмі святих первоверховних апостолів Петра і Павла.
Богослужіння очолив Високопреосвященнійший Владика Адріан, митрополит Богородський (РФ) у співслужінні: єпископа Дніпровського і Криворізького Симеона, єпископа Луганського і Старобільського Афанасія, єпископа Запорізького і Мелітопольського Фотія, ректора ДДС прот. Сергія Нарольського, почесних гостей у священному сані, викладачів навчального закладу та духовенства єпархії.

За Літургією була піднесена молитва за Україну, а також прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та про подолання розділення Української Православної Церкви та звершено хіротонії: священичу — над дияконом Леонідом Копилович, студентом ДДС та дияконську — над іподияконом Романом Пукшином, випускником КПБА.

Також під час служби керуючий єпарією благословив першокурсників на носіння підрясників.

Завершилося богослужіння подячним молебнем і молитвою до преподобного Нестора Літописця.

Дата публікації: 12.11.2017 | Категорія: ,