ВІТАЄМО ПАТРІАРХА ФІЛАРЕТА З ДНЕМ АНГЕЛА!!!

14 грудня Православна Церква відзначає день пам’яті святого праведного Філарета Милостивого, який є також і днем тезоімеництва Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. 

Від імені в.о. ректора прот. Сергія Нарольського, викладацького складу та студентів Дніпровської духовної семінарії, прийміть Ваша Святосте, в цей день Вашого тезоімеництва найкращі побажання, бо своєю Первосвятительською ревною працею Ви примножуєте день у день славу нашої Помісної Української Православної Церкви. Ваше постійне піклування про духовний стан нашого українського суспільства заслуговує на велику похвалу і робить Вас не тільки церковним, а й державним мужем, одним з Провідників Нації! Дякуємо вам за турботу про наш молодий навчальний заклад.
Нехай же Господь Бог укріпить Своєю всемогутньою силою Вашу Святість і дарує Вам допомогу у Вашій Первосвятительській діяльності, умножить Ваші духовні і тілесні сили, щоб Ви міцно тримали жезл служіння на благо єдиної Помісної УПЦ на многая і благая літа!

Дата публікації: 14.12.2017 | Категорія: ,