Адміністрація

 

 

 

В. О. РЕКТОРА / ACTING RECTOR

 

Протоієрей Сергій НАРОЛЬСЬКИЙ /

Аrchpriest Serhiy NAROLSKIY

 

Дата народження – 24 січня 1991 р.

День тезоіменитства – 08 жовтня.

Дата дияконської хіротонії – 03 липня 2011 р.

Дата священичої хіротонії – 27 листопада 2011 р.

 

 

Викладання:

Священне Писання Нового Завіту (4 курс).

 

Протоієрей Сергій Володимирович Нарольський народився у сімʼї військовослужбовця.

У 1997 році пішов до першого класу СЗШ І – ІІІ ступенів № 7 м. Дубна Рівненської області.

У 2006 року вступив на перший курс Волинської духовної семінарії УПЦ Київського Патріархату, яку закінчив у 2010 році, отримавши ступінь бакалавра богословʼя. Під час навчання у духовній школі ніс послух іподиякона владики Михаїла, єпископа Луцького і Волинського.

У 2010 році вступив на 5 курс Київської православної богословської академії УПЦ Київського Патріархату (заочна форма навчання), яку закінчив у 2014 році і отримав диплом магістра богослов’я.

Під час навчання в Академії ніс послух іподиякона єпископа Дніпропетровського і Павлоградського Симеона та виконував обовʼязки голови інформаційного відділу Дніпропетровської єпархії УПЦ Київського Патріархату.

05 червня 2011 року одружився із Стратій Іванною Іванівною.

03 липня 2011 року єпископом Дніпропетровським і Павлоградським Симеоном рукоположений у сан диякона.

27 листопада 2011 року владикою Симеоном, єпископом Дніпропетровським і Криворізьким рукоположений в сан ієрея.

Із 2013 року – викладач Дніпропетровської духовної семінарії УПЦ Київського Патріархату.

У лютому 2014 року указом єпископа Дніпропетровського і Криворізького Симеона призначений настоятелем парафії преподобного Агапіта Печерського м. Дніпропетровська.

Із грудня 2015 року – настоятель семінарського храму святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

У січні 2016 року возведений у сан протоієрея.

Із вересня 2016 року – в. о. ректора ДДС.

 

 

 

 

ПРОРЕКТОР / VICE-RECTOR

 

Василь Михайлович БАБІЙ /

Vasyl Mykhailovych BABII

 

Дата народження – 20 квітня 1988 р.

День тезоіменитства – 14 січня.

 

Науковий ступінь –

кандидат наук з богослов’я.

 

Викладання:

Догматичне богословя (3 і 4 курси), Патрологія (2 і 3 курси).

 

Бабій Василь Михайлович народився у селі Переволока Бучацького району Тернопільської області в християнській сім’ї.

У 1994 – 2005 роках навчався у Переволоцькій середній загальноосвітній школі І – III ступенів.

Із 2000 року по 2005 рік ніс послух паламаря у храмі святого великомученика Георгія Побідоносця (Юрія Переможця) у с. Переволока.

У 2005 році вступив до Київської духовної семінарії УПЦ Київського Патріархату (з 2006 року – Київська православна богословська академія (КПБА)), яку закінчив із відзнакою у 2009 році, отримавши базову вищу (духовну) освіту за спеціальністю «Богослов’я» та здобувши кваліфікацію бакалавра богослов’я.

У 2009 році був зарахований до магістратури Київської православної богословської академії УПЦ Київського Патріархату, яку закінчив із відзнакою у 2010 році, отримавши повну вищу (духовну) освіту за спеціальністю «Богослов’я» та здобувши кваліфікацію магістра богослов’я.

У 2010 році вступив до аспірантури КПБА, яку закінчив у 2013 році, захистивши дисертацію «Вчення про теозис (обоження) у творах преподобного Симеона Нового Богослова: христологічно-пневматологічний аспект» та здобувши науковий ступінь кандидата наук з богословя за спеціальністю богослов’я (православне богослов’я).

За період навчання в Київській православній богословській академії ніс послух старости курсів, коменданта гуртожитків: Андріївського та 4б. Викладав «Основи християнської етики» в школі № 17 м. Києва, читав лекції у військовій частині А 0139 м. Києва та в недільній школі Свято-Володимирського патріаршого кафедрального собору.

У 2012 році закінчив Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «історія» і отримав кваліфікацію «вчитель історії і суспільствознавства» (заочна форма навчання).

07 червня 2013 року з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, призначений викладачем Дніпропетровської духовної семінарії (ДДС) УПЦ Київського Патріархату.

Із 26 серпня по 07 листопада 2013 року – інспектор ДДС.

Рішенням Вченої ради Дніпропетровської духовної семінарії від 07 листопада 2013 року призначений проректором цього навчального закладу.

Із 2013 по 2015 рік – голова інформаційного відділу Дніпропетровської єпархії УПЦ Київського Патріархату та головний редактор щомісячної газети «Відомості Православної Дніпропетровщини».

 

 

 

 

УЧЕНИЙ СЕКРЕТАР /

ACADEMIC SECRETARY

 

Василь Станіславович ГАЛАЙКО /

Vasyl Stanislavovych GALAIKO

 

Дата народження – 11 січня 1988 р.

День тезоіменитства – 14 січня.

 

Викладання:

Моральне богослів’я (2 курс).

 

Галайко Василь Станіславович народився у селі Глиниці Яворівського району Львівської області в християнській сім’ї. Цього ж року переїхав з батьками в село Смільна Дрогобицького району Львівської області.

У 1994 році пішов до першого класу Смільнянської СЗШ І – ІІІ ступенів.

У 1995 році переїхав з батьками в смт. Жовтневе м. Нововолинська Волинської області, де продовжив навчання у другому класі Жовтневої СЗШ І – ІІІ ступенів, яку закінчив у 2005 році.

2005 року вступив до Волинської духовної семінарії УПЦ Київського Патріархату, яку закінчив у 2009 році і отримав диплом бакалавра богослов’я (за першим розрядом).

У 2009 році вступив до магістратури Київської православної богословської академії (КПБА) УПЦ Київського Патріархату, яку закінчив у 2010 році і отримав диплом магістра богослов’я. Цього ж року вступив до аспірантури КПБА.

За період навчання в Академії ніс послух хориста в храмі святого апостола і євангеліста Іоана Богослова.

Указом єпископа Дніпропетровського і Криворізького Симеона та наказом ректора Дніпропетровської духовної семінарії (ДДС) УПЦ Київського Патріархату протоієрея Ореста Юнака від 29 січня 2014 року призначений викладачем ДДС.

Із 2014 по 2018 рік – інспектор Дніпропетровської духовної семінарії.

Із 2015 по 2018 рік – методист денної і заочної форм навчання ДДС.

Із 03 вересня 2018 року – учений секретар Дніпровської духовної семінарії.