випуск 2023

ВИПУСК – 2023: БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ!

07 червня 2023 року, з благословення Високопреосвященнійшого владики Симеона (Зінкевича), архієпископа Дніпровського і Січеславського у Дніпровській духовній семінарії відбувся урочистий акт сьомого випуску бакалаврів богослов’я та першого випуску регентів церковного хору.

Святкування розпочалися із Божественної Літургії свт. Іоана Золотоустого у семінарському храмі святих первоверховних апостолів Петра і Павла.
Молитву очолив в. о. ректора ДДС протоієрей Сергій Нарольський у співслужінні викладачів та випускників у священному сані.

Під час Літургії були вознесені молитви за українських воїнів, які захищають нашу Батьківщину, владу та увесь побожний народ. Завершилося богослужіння подячним молебнем та уставним многоліттям!

У 2022 / 2023 навчальному році Дніпровську духовну семінарію закінчило 23 студенти денної і заочної форм навчання, які здобули ступінь бакалавра богослов’я та кваліфікацію вчителя богословських та релігієзнавчих дисциплін, а також – 13 осіб регентського відділення, які здобули кваліфікацію регента церковного хору. Всіх разом випускників – 36!


 
Поділитися сторінкою з друзями