ВИПУСК – 2023: УРОЧИСТА ЧАСТИНА, ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ!

Після богослужіння (першої частини свята), 07 червня 2023 року, з благословення архієпископа Дніпровського і Січеславського Симеона (Зінкевича), у семінарському храмі святих первоверховних апостолів Петра і Павла відбувся Урочистий акт з нагоди сьомого випуску бакалаврів богослов’я та першого випуску регентів церковного хору.

Відкрив урочисте засідання та звернувся зі словом до студентів-випускників в. о. ректора навчального закладу протоієрей Сергій Нарольський.
Далі віце-ректор Василь Михайлович Бабій зачитав НАКАЗИ Про закінчення навчання.Після цього адміністрація духовної школи вручила дипломи випускникам, а також на згадку про духовну школу – фотожурнал про життя та діяльність ДДС і книги святих отців Православної Церкви, які подарувала для випускників ігумення Дніпровського Свято-Благовіщенського жіночого монастиря Єлизавета (Юска).
Далі від імені випускників зі словами подяки Високопреосвященнійшому владиці Симеону, ректору, проректорам та професорсько-викладацькому складу звернулися ієромонах Ігнатій (Костюк) та ігуменя Ольга (Горунович).
Колишні вихованці на згадку про себе подарували для Семінарії загальну світлину свого курсу з викладачами та пам’ятний подарунок.

Завершилась урочиста частина многоліттям Блаженнійшому Епіфанію, митрополитові Київському та всієї України, архієпископу Дніпровському і Січеславському Симеонові, Преосвященнійшим митрополитам, архієпископам, єпископам, викладачам, випускникам, студентам та фундаторам навчального закладу.На згадку про подію була зроблена спільна світлина.

У 2022 / 2023 навчальному році Дніпровську духовну семінарію закінчило 23 студенти денної і заочної форм навчання, які здобули ступінь бакалавра богослов’я та кваліфікацію вчителя богословських та релігієзнавчих дисциплін, а також – 13 осіб регентського відділення, які здобули кваліфікацію регента церковного хору.
Всіх разом випускників – 36!


 
Поділитися сторінкою з друзями